O nás

Našu spoločnosť ešte v roku 1999 založili moji rodičia spolu so svojimi dvomi spoločníkmi, otcovým bratom a jeho ženou. A keďže boli štyria, vznikol aj názov QUATTRO- H, pričom H je odvodené od rodinného priezviska. Firma začala najskôr iba s drobnými konštrukčnými prácami. QUATTRO-H však mala väčšiu ambíciu a tou bolo presadiť spoločnosť na stavebnom trhu, kde chcela rozšíriť spektrum stavebných služieb. A tak sa postupne realizovali čoraz väčšie stavebné úpravy. Firma mala úspech hlavne vďaka profesionálnym realizovaným prácam, dodržaním dohodnutých termínov, schválených rozpočtov s individuálnym prístupom a detailným riešeniam projektov. V súčasnosti sme moderná stavebná spoločnosť, ktorá má široký záber stavebnej činnosti, ktoré vykonávame s maximálnou spoľahlivosťou. Od developerských projektov cez výstavby domov na kľúč, rekonštrukcií, plánovaní, búracích a stavebných prác, až po vyčistenie a odovzdanie stavebného diela. Každý jeden projekt prechádza dôkladnou konzultáciou. Poskytuje celoročnú prácu 20 zamestnancom vysokej odbornosti.

Som veľmi hrdý na to, že som pred 12 rokmi mohol firmu prebrať vo veľmi dobrej „kondícii“ a pokračovať vo vynikajúco rozbehnutej práci. Tak, ako predtým, aj teraz je pre nás najdôležitejšia spokojnosť klienta a naše dobré meno. Dôraz však kladieme aj na spokojnosť našich zamestnancov a bezpečnosť pri práci. Zásluhou všetkých týchto atribútov sa každoročne posúvame dopredu, či už z hľadiska náročnosti a počtu realizovaných projektov, ale aj obratov. Tento rok naša spoločnosť oslavuje 20 rokov a aj touto cestou sa chceme poďakovať našim klientom za prejavenú dôveru, našim dodávateľom za kvalitné služby a zamestnancom za obetavú prácu, aj počas víkendov a sviatkov. Vďaka tomu môže naša spoločnosť naďalej rásť. Som veľmi rád, že dnes môžem sebavedomo povedať, že sme rodinná firma, v ktorej nás naša práca napĺňa. Máme to šťastie, že môžeme robiť to, čo nás baví a čo robiť vieme. Naša firma je etablovaná na trhu už 20 rokov a tieto dlhoročné skúsenosti nás naučili profesionalite. Poctivá remeselná realizácia a dôraz aj na najmenšie detaily zabezpečuje našim projektom dlhodobú životnosť a nezávadnosť. Ako jedna z mála stavebných spoločností poskytujeme až 60-mesačnú záruku na naše realizované práce. Na základe našich praktických skúseností a zrealizovaných zákazok ponúkame klientom kompletné inžinierske činnosti od zabezpečenia všetkých potrebných povolení až po kolaudáciu stavby. Zároveň zákazníkom zabezpečujeme aj výkon činnosti stavebného dozoru.

V súčasnosti je veľmi silná konkurencia v stavebnom sektore a udržať s ňou krok je náročné. Hlavne ak chceme naďalej pracovať s kvalitným materiálom, čo je samozrejme na úrok ceny. Náš cieľ však nie je poskytovať najlacnejšie cenové ponuky, keďže u nás naďalej platí, že uprednostňujeme kvalitu pred kvantitou. Preto, kto sa rozhodne pre spoločnosť QUATTRO-H sa môže spoľahnúť na to, že používame kvalitné a preverené materiály a Vaša stavba alebo rekonštrukcia je bez stresu. V podstatnej miere má podiel na nižšie ceny konkurencie aj lacná neodborná pracovná sila, a preto nás teší, že sme si dokázali poradiť aj s nedostatkom kvalifikovaných pracovníkov na trhu a spolupracujeme s profesionálnym teamom odborníkov. Myslíme si, že ak prácu robíte s entuziazmom, pozitívnym prístupom a trpezlivosťou, úspech je takmer garantovaný. Sme dynamická firma, ktorá sa trhu prispôsobuje a čo je dôležité je, že veríme tomu, čo robíme a toto zdravé sebavedomie nás ťahá dopredu.

Som čerstvý dvojnásobný otec a budem sa snažiť veci robiť tak, aby som konkurenciu možno aj predstihol a raz moju prácu mohol odovzdať mojej dcére a synovi tak, ako som ju prebral, aj ja po mojich rodičoch.
Pridajte sa aj vy k našim spokojným klientom.

Attila Horváth
majiteľ

Viac ako

20 rokov skúseností

Spoľahlivá a úspešná rodinná firma a know-how odovzdané z generácie na generáciu.

Spoľahlivosť

Dôsledná príprava a dodržanie termínov. Výber kvalitných materiálov a spolupráca s overenými dodávateľmi.

Odborné poradenstvo

Dôraz na detaily a efektívne riešenia.

150

…realizovaných projektov za posledný rok

Osobný a profesionálny prístup

Kvalitná a poctivá práca architektov, projektantov a remeselníkov. Výborná komunikácia.

Quattro-h

Naši spokojní klienti

Juraj Suja www.themeforest.net

Žiadne časové prestoje, zbytočné výhovorky a zbytočné náklady.

Jozef Závodský www.themeforest.net

Remeselníci z QUATTRO-H nám hneď na začiatku poradili a bolo nám jasné, že sme v dobrých rukách.