VŠETKO <span>POD JEDNOU</span> STRECHOU

VŠETKO POD JEDNOU STRECHOU

20 rokov skúseností!

KVALITNÁ A POCTIVÁ PRÁCA REMESELNÍKOV.

STAVEBNÉ PRÁCE, REKONŠTRUKCIE A DOMY NA KĽÚČ.

Quattro-h

Naše služby

Domy na kľúč

Staviame s dôrazom na kvalitných materiáloch.

Viac

Komplexné služby

Všetko pod jednou strechou.

Viac

Rekonštrukcie

Špecializujeme sa na rekonštrukcie bytov, domov a bytových jadier.

Viac

Búracie práce

Zabezpečíme kompletný proces búrania, spolu s odvozom odpadu.

Viac

Stavebné práce

Poskytujeme profesionálne murárske, maliarske a sadrokartonové práce.

Viac

Obkladacie práce

Realizujeme obkladacie a podlahové práce.

Viac
QUATTRO-H

Partner projektu HOME GARDEN CENTRUM

Quattro-h

Predbežná kalkulácia

Rozhodli ste sa pre nové bývanie vo svojom? Nie je to však až tak jednoduchá vec. Od vyslovenia želania k samotnému bývaniu predsa len vedie kľukatejšia cesta. Ak sa Vám nechce realizovať Váš dom vo vlastnej réžii, zverte sa nášmu teamu odborníkov a my Vám s tým pomôžeme. Možno máte presnú predstavu a my Vám ju pomôžeme len realizovať. Možno máte len sen a my Vám ho pomôžeme splniť. Od realizácie projektov až po výstavbu domu. Na úvod aby ste ale mali vedieť orientačnú cenu, preto vám ponúkame možnosť zjednodušenej predbežnej kalkulácie. Stačí ak nám zadáte koľko metrov by  mal mať váš nový domov a my vám zašleme kalkuláciu. V prípade, že máte záujem o konkrétnejšie informácie, neváhajte nás kontaktovať.

Dohodnite si s nami osobné stretnutie!


    NOVÉ RODINNÉ DOMY V ŠAMORÍNE (ČASŤ MLIEČNO) exteriér

    Rekonštrukcie bytov, domov a bytových jadier.

    Okrem kompletných rekonštrukčných služieb poskytujeme celoročne aj jednotlivé a menšie úpravy v bytoch, domoch alebo aj v administratívnych, obchodných alebo iných budovách.

    Odborné stavebné poradenstvo zdarma

    60-Mesačná záruka
    na realizované projekty
    Quattro-h

    REALIZOVANÉ PROJEKTY

    Developerské projekty

    Na začiatku sú dlhé hodiny strávené hľadaním toho pravého miesta, ktoré spĺňa všetky požiadavky. Hodiny presedené pred počítačom a na poradách, najazdené kilometre pri obhliadkach potencionálnych miest a nekonečné stretnutia s projektantmi, kvôli tomu najvhodnejšiemu riešeniu. Máme často  rozdielne názory a presne to je to pravé korenie k tomu, aby sa dostavil žiadaný efekt a vypracoval sa najkvalitnejší projekt. NÁŠ NOVÝ PROJEKT. No a to je len začiatok….

    Uvedomujeme si, ako je náročné držať krok s konkurenciou, preto pre dobrý výsledok pracujeme svedomito a húževnato. A naše výsledky stoja za to. Sme právom hrdí na to, že napriek tomu, že naše portfólio možno neobsahuje tisícky realizovaných projektov, stojíme si za tými ktoré sme postavili a zrekonštruovali. 

    Z tých posledných vyberáme pár kvôli Vašej predstave.

    Pozrite si naše práce

    Ružinov, Bratislava - Máj 2018

    Juraj

    S firmou QUATTRO -H som bol veľmi spokojný napriek tomu, že som ju našiel cez internet a nie na osobné odporúčania. Preto o to viac odporúčam ja, hlavne pre profesionálny prístup, rýchle jednanie a flexibilitu. Oceňujem spoľahlivosť a snahu vyjsť zákazníkovi v ústrety.
    Rovinka - Február 2018

    Michal

    Chcela by som Vám aj touto cestou vysloviť poďakovanie za perfektne zvládnuté práce v našom byte, kde sme robili čiastočnú rekonštrukciu. Pracovníci, ktorí u nás pracovali boli veľmi ochotní a pracovali veľmi svedomito a čisto. Byt nám bol odovzdaný uprataný od hrubej špiny. Čomu sme sa potešili bolo, že nebola prekročená predbežná kalkulácia, napriek tomu, že sme mali neočakávanú situáciu a museli sme zmeniť materiál. Inak vďaka za radu pri použití materiálu. Firmu QUATTRO-H budeme odporúčať aj našim známym. Ak by sme plánovali ďalšiu zmenu, obrátime sa na Vás. Veľká vďaka.
    Bratislava, Petržalka - November 2018

    Anna

    Vážená spoločnosť, ako som už hovorila pri osobnom preberaní bytu na Znievskej ulici, som veľmi spokojná s bezproblémovou prácou na rekonštrukcii môjho bytu. Keďže sa jednalo o komplexnú prerábku v byte po mojich starých rodičoch, kam som sa medzičasom už aj presťahovala, dbala som na susedov, pretože sú pre mňa susedské vzťahy dôležité. Skutočne ste dodržali dohodu o hlučnosti v časoch prerábky. A všetko bolo odovzdane načas. Keď som rekonštrukciu plánovala mala, som už vopred traumu, ale dopadlo všetko nad očakávanie. Želám Vám veľa úspechov a spokojných klientov, ako som bola ja.
    Bratislava - Február 2019

    Karol

    Dobrý deň, v prvom rade by som chcel vyjadriť poďakovanie p. Atillovi, majiteľovi firmy QUATTRO-H, ktorý osobne niekoľkokrát dohliadal pri mojej zákazke, ale aj celému jeho teamu vysoko kvalifikovaných spolupracovníkov. Od prvotnej odbornej komunikácie, až po konečnú realizáciu som mal pocit, že som v tých najsprávnejších rukách. Išlo o kompletnú prestavbu priestorov našej firmy (administratívna budova), vrátane sanity. Veľmi si oceňujem promptnosť odovzdania priestorov, keďže naša firma pracovala počas prerábky v obmedzenom režime. Sám som podnikateľ, viem ako je pre business dôležitý čas. Vopred som mal všetko vysvetlené. Dohodli sme sa na presnom harmonograme prác, čomu sme sa vedeli aj my prispôsobiť. S výsledkom som veľmi spokojný. Práca bola vykonaná precízne. Zároveň musím pochváliť aj priebežné upratovanie počas prác. Som si istý, že budem využívať ponuku služieb Vašej firmy, ak budem čokoľvek potrebovať. Želám Vám veľa práce a úspechov.
    Naši spokojní zákazníci

    Juraj Suja

    Zohnať dnes na stavbu spoľahlivých ľudí je fakt umenie. Spoluprácu so spoločnosťou QUATTRO-H, s.r.o. si veľmi pochvaľujeme. Žiadne časové prestroje, zbytočné výhovorky a zbytočné náklady.
    Naši spokojní zákazníci

    Jozef Závodský

    Rekonštrukcia bytového jadra? To bolo peklo! Už sme sa do toho neodvážili po predošlých zlých skúsenostiach pustiť sami, preto sme hľadali niekoho profesionálneho, kto sa tomu fakt rozumie. Remeselníci z QUATTRO-H, s.r.o. nám hneď na začiatku poradili a bolo nám jasné, že sme v dobrých rukách. Vrelo odporúčame a ďakujeme!
    Naši spokojní zákazníci

    Anna Hunáková

    So spoločnosťou QUATTRO-H, s.r.o. spolupracujeme pravidelne už od roku 2012. Keďže sme veľká nadnárodná spoločnosť, vždy je niečo, čo sa pokazí alebo je nutné opraviť, prerobiť, zväčšiť. Skrátka, keď sa u nás rieši niečo ohľadom stavby, ihneď dvíham telefón a viem, kam volať.
    QUATTRO-H

    Blog

    Abeceda stavby domu: Ako začať

    Abeceda stavby domu: Ako začať

    Proces prebieha v niekoľkých fázach. Ani jedna však nie je zbytočná. Už pri výbere pozemka j...